Nowym piłkarzem Wisły ma zostać
Eneko Satrústegui. 32-letni hiszpański obrońca w przyszłym tygodniu ma przejść testy medyczne. A, trudno podejrzewać, że on jakiś upośledzony fizycznie, więc raczej zostanie zaklepany.
W poprzednim sezonie występował na zapleczu La Liga, w Racingu Santander - 25 meczów.
Więcej na:
www.instagram.com/wislakrakowsa