BCGorlice napisał(a):

Poważny dyrektor sportowy poważnego klubu o przedłużeniu umowy tydzień po rozpoczęciu przygotowań i dzień po zakończeniu kontraktu zawodnika, który w poprzednim sezonie nie rozegrał nawet pół godziny.
Widać pełen profesjonalizm i głęboki szacunek we wzajemnych relacjach. O szacunku dla kibiców nie wspominam.
Ale oczywiście po tak wyczerpującym sezonie lekko przedłużone wakacje to przecież standard.
|
Zespół z drugiego poziomu rozgrywkowego 27 ligi w europie. No z tą powagą to bym nie przesadzał.
Już chyba nie masz w życiu innych problemów niż przeżywać kontrakt JB. To zupełnie bez znaczenia dla naszej kadry.