Kiko Ramirez napisał(a):
|
Już niedługo Kuba wypowie się w tej kwestii. Teraz odpoczywa po przedłużonym sezonie, przebywa na wakacjach. Mamy do niego ogromny szacunek, za to, co zrobił dla klubu. Ale w najbliższym czasie powinniśmy poznać jego decyzję.
|
Poważny dyrektor sportowy poważnego klubu o przedłużeniu umowy tydzień po rozpoczęciu przygotowań i dzień po zakończeniu kontraktu zawodnika, który w poprzednim sezonie nie rozegrał nawet pół godziny.
Widać pełen profesjonalizm i głęboki szacunek we wzajemnych relacjach. O szacunku dla kibiców nie wspominam.
Ale oczywiście po tak wyczerpującym sezonie lekko przedłużone wakacje to przecież standard.