Dokładnie o to mi chodziło, ale rozumiem, że mogło to co napisałem zostać w różny sposób zinterpretowane. Dzięki Jaroo nie ma potrzeby żebym się tłumaczył
Ja chłopa nie znam, jedyne co widziałem to fotkę Jarka za mlokosa na R22 i na tej podstawie pisałem. Z resztą to nawet nie było clue wypowiedzi...