Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92148
Stary 01.07.2023, 14:14
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
ja tam nie pompuje, ale upatruje jakichś nadzieji w tym że nie poradził sobie w eklapie , a jednak gramy poziom niżej

to dość naturalna kolej rzeczy że w 1 lidze zawodnicy za słabi na ekstraklase dają sobie rade

Kryształ rozwiniesz swoją mysl , bo wygladalo jakbys wiedzial cos wiecej
Ale są co najmniej 3: Sobol, JB i pieniądze.
Ale może Koledze chodzi o jeszcze coś innego.
Odpowiedz cytując