Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

ja tam nie pompuje, ale upatruje jakichś nadzieji w tym że nie poradził sobie w eklapie , a jednak gramy poziom niżej
to dość naturalna kolej rzeczy że w 1 lidze zawodnicy za słabi na ekstraklase dają sobie rade
Kryształ rozwiniesz swoją mysl , bo wygladalo jakbys wiedzial cos wiecej
|
Ale są co najmniej 3: Sobol, JB i pieniądze.
Ale może Koledze chodzi o jeszcze coś innego.