|
Sobczak wydaje się sensowny na realia 1 ligi. Kontrakt do 2024, zapewne z jakimiś możliwościami przedłużenia, choć widać powoli tendencje do budowania składu stricte pod warunki zaplecza. Może tym razem ktoś naprawdę to przemyślał?
Boli tylko, że Sobol to zapewne spierdzieli.
|