|
Teraz znów pompujemy Hugiego? Przecież ten zawodnik już wielokrotnie w Wiśle pokazał, że jest bardzo słabym piłkarzem, który nie potrafił dać tego, co potrzeba zespołowi. Nie bez powodu przegrywał rywalizację na skrzydle i był odstawiony od zespołu. Na dodatek ma wysoki kontrakt.
To jeden z największych błędów transferowych Wisły ostatnich lat, a Wy mu znów w nieskończoność chcecie dawać szansę? Gdy grał, zapewniał zespołowi tyle, co taki Młyński czy Cisse, czyli dno. Półroczne wypożyczenie do Izraela tego nie zmienia i nie zmieni. To nie jest dobry zawodnik dla Wisły.
|