stary dziad napisał(a):

Zastanów się kogo ty bronisz.
Ten rzekomy kibic Wisły ( a realnie fan corupcjovii, robiący tutaj za trolla) NIGDY NIC NIE NAPISAŁ O NASZYM KLUBIE CZEGOKOLWIEK POZYTYWNEGO.
Cały czas napierdalanka z tego czy innego powodu.
Choćby z tego ostatniego wysrywu.
Podważanie Ramireza, osoby odpowiedzialnej za transfery i mającej (jak dotychczas) wyjątkowo wysoki procent skuteczności w doborze zawodników, to paranoja w czystej postaci.
Owszem można ewentualnie dyskutować na temat składu narodowościowego naszej drużyny ale na pewno nie w taki sposób.
Dalej o rzekomych wałkach Holendrów.
Biorąc pod uwagę fakt że brakło nam 6 minut aby w LM się znaleźć to wniosek jest jeden. Kadra wtedy nieźle wyglądała , także Lamey.
A że Cupiał wtedy założył iż wydatki pokryje premia za awans ... . No cóż, postawił wszystko na jedną kartę, nie wyszło, no i można rzec- był to kamień węgielny naszych trwających już ponad 10 lat kłopotów.
Co do Cupiała, którego ten troll rzekomo ceni.
Po raz kolejny powtarza że ten Cupiał został obalony.
Da się z kimś takim dyskutować?
I jeszcze gubi się w logice bo rzekome wałki Holendrów nastąpiły wtedy kiedy ( zapewne jakimś dziwnym sposobem ) właścicielem Wisły był tenże Cupiał.
A co do meczu z Puszczą.
Tak , nawet jeszcze teraz nad tym boleję.
Ale użyję wyświechtanego powiedzenia-taki jest sport...
Na pocieszenie, przeżyłem już dwa spadki i w każdym takim przypadku też nie było natychmiastowego powrotu.
Więc i tym razem będzie dobrze !
|
a masz jakiś dowód na to, że to żydek poza swoimi wyssanymi z palca pierdami?