Elendil napisał(a):

|
tylko błagam zmieńcie favicona. Jak patrzę na otwarte karty to mam wrażenie jakbym ja jakiejś elektrodzie siedział.
|
Popieram. Wrzucenie białej gwiazdy na czerwonym tle jako fav nie jest skomplikowane.
Jaroo1 napisał(a):

Trzeci sort forumowiczów z Hiszpani. Teraz to się będzie tutaj działo. Uczcie się hiszpańskiego albo wypierdalać z forum
|
CZat GPT tłumaczy
