Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92128
Stary 30.06.2023, 10:24
Arked napisał(a):Wyświetl post
Swoją drogą jeśli nie uda się pozbyć Hugiego to może tym razem dajmy mu po prostu grać od pierwszej kolejki? W poprzednim sezonie przesiedział prawie całą rundę na ławce, a pensje i tak musiał dostawać. Tymczasem na 1 Ligę to jest zawodnik ponadprzeciętny. I gra na pozycji, na której takiego potrzebujemy.
Wedle zapowiedzi nie robimy składu ponad stan i najpierw muszą zawodnicy zejść z kontraktów. A tych jeszcze jest do sporo. Tak minimum z 3 kontraktów wypada jeszcze zejść.

Realny wydaje mi się scenariusz że do odejścia Hugiego nie kontraktujemy nowego skrzydłowego. Z tego co kojarzę to w tej chwili najwyższa pensja w zespole.

Dziwne że go nie chcą w Izraelu po całkiem niezłej rundzie.
Odpowiedz cytując