Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92123
Stary 29.06.2023, 22:21
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe jak się udało pozbyć Balty?
Jest napisane, że za porozumieniem stron więc Wisła płaci pewnie CO NAJMNIEJ 6 pensji zamiast 12, a Balta szuka innego frajera. Jestem rozczarowany bo miałem nadzieję, że uda się z nim pożegnać bez kosztów. Chyba historie, że zagrał gdzieś tam dobrą wiosnę były na wyrost.
Odpowiedz cytując