FraMat napisał(a):

|
Ciekawe jak się udało pozbyć Balty?
|
Jest napisane, że za porozumieniem stron więc Wisła płaci pewnie CO NAJMNIEJ 6 pensji zamiast 12, a Balta szuka innego frajera. Jestem rozczarowany bo miałem nadzieję, że uda się z nim pożegnać bez kosztów. Chyba historie, że zagrał gdzieś tam dobrą wiosnę były na wyrost.