|
Jeśli się uda pozyskać Sobczaka (a wiele na to wskazuje) to będzie widać że pion sportowy wraz z Prezesem odrabiają lekcje. Rok temu Sosnowiec krzyczał za niego milion. Dziś trafia za darmo. Ograny ligowiec, potrafi grać zespołowo i sporo poklepać z 1 pilki.
To powinna być miła odmiana po Benito/Ondraszku i jako napastnik nr 2.
Kadra która budujemy wydaje się być dużo bardziej wyrównana niż na wiosnę. A o starcie poprzedniego sezonu to już nie wspominając.
Mimo wielu obaw nie zaniedbaliśmy polskiego rynku. I dobrze.
|