Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92121
Stary 29.06.2023, 21:32
Jeśli się uda pozyskać Sobczaka (a wiele na to wskazuje) to będzie widać że pion sportowy wraz z Prezesem odrabiają lekcje. Rok temu Sosnowiec krzyczał za niego milion. Dziś trafia za darmo. Ograny ligowiec, potrafi grać zespołowo i sporo poklepać z 1 pilki.

To powinna być miła odmiana po Benito/Ondraszku i jako napastnik nr 2.

Kadra która budujemy wydaje się być dużo bardziej wyrównana niż na wiosnę. A o starcie poprzedniego sezonu to już nie wspominając.

Mimo wielu obaw nie zaniedbaliśmy polskiego rynku. I dobrze.
Odpowiedz cytując