|
Hoyo dobrze że odszedł. Może w Hutniku się ogarnie, a jak nie to też OK, brakuje ludzi do pracy fizycznej.
Mieć trochę talentu, dostać szansę i zacząć imprezować - głowy do piłki to on nie ma...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|