Na KOALIKa polecam opcję "ignoruj".
Armin napisał(a):

|
A co? Źle napisał? Za rok znów będziesz narzekał ze się nie udało awansować bo Hiszpanie razem ze wspaniałym trenerem nie dali rady. KOALIK może i pisze czasem głupoty ale jak na razie w wielu sprawach ma rację.
|
Źle napisał. Trzeba meczów nie oglądać, żeby wypisywać takie brednie. Hiszpanie nie awansowali tylko i wyłącznie dlatego, że musieli wyciągać Wisłę z 10 (słownie: dziesiątego) miejsca. Nie wiem dlaczego trzeba to tłumaczyć co drugi dzień. Tak jakby ludzie pamiętali tylko ostatnie 2 mecze i na podstawie tego całe postrzeganie rzeczywistości budowali. Ta Hiszpańska Wisła jest i będzie o 2 klasy lepsza niż Wisła bez Hiszpanów. Kiko i kierunek hiszpański to najlepsze co teraz mamy i trzeba się tego trzymać. Alternatywy dla nich nie widzę.