Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92114
Stary 29.06.2023, 15:11
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
a co było w tym trudnego? jego klub z wypożyczenia bardzo chciał go zatrzymać, Balta sam powiedział w wywiadzie, że Wisła to za mały klub dla niego, kibice do dupy i nie ma tutaj z kim grać ( był liderem zespołu ), więc jego powrót tutaj nie był możliwy i całe szczęście. Jednego dzbana mniej.
czyli kolejny gracz u nas uznany za szrot , jak sie okazuje sprawdza sie w innym, lepszym klubie
Odpowiedz cytując