nero napisał(a):

|
Chcesz go banować tylko, dlatego że myśli inaczej niż Ty lub większość?
|
Chciałbym go banować bo o ile zaraz przy spadku, można było się z nim zgadzaj w pewnych kwestiach to od tego czasu co miesiąc ma innego wroga i .......i jak potłuczony.
Krytykować to co się dzieje w klubie można i nawet trzeba (co pokazała historia). Ale to nie jest krytyka. To jest hejt w najczystszej postaci. To jest napierdalanie na ślep na wszystko co się dzieje w klubie - i to w sposób bardzo niski.