Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92113
Stary 29.06.2023, 15:09
nero napisał(a):Wyświetl post
Chcesz go banować tylko, dlatego że myśli inaczej niż Ty lub większość?
Chciałbym go banować bo o ile zaraz przy spadku, można było się z nim zgadzaj w pewnych kwestiach to od tego czasu co miesiąc ma innego wroga i .......i jak potłuczony.

Krytykować to co się dzieje w klubie można i nawet trzeba (co pokazała historia). Ale to nie jest krytyka. To jest hejt w najczystszej postaci. To jest napierdalanie na ślep na wszystko co się dzieje w klubie - i to w sposób bardzo niski.
Odpowiedz cytując