FraMat napisał(a):

|
Ciekawe jak się udało pozbyć Balty?
|
a co było w tym trudnego? jego klub z wypożyczenia bardzo chciał go zatrzymać, Balta sam powiedział w wywiadzie, że Wisła to za mały klub dla niego, kibice do dupy i nie ma tutaj z kim grać ( był liderem zespołu ), więc jego powrót tutaj nie był możliwy i całe szczęście. Jednego dzbana mniej.