Wyświetl pojedynczy post
Armin
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92105
Stary 29.06.2023, 12:19
A co? Źle napisał? Za rok znów będziesz narzekał ze się nie udało awansować bo Hiszpanie razem ze wspaniałym trenerem nie dali rady. KOALIK może i pisze czasem głupoty ale jak na razie w wielu sprawach ma rację.
Odpowiedz cytując