Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Armin
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
92105
29.06.2023, 12:19
A co? Źle napisał? Za rok znów będziesz narzekał ze się nie udało awansować bo Hiszpanie razem ze wspaniałym trenerem nie dali rady. KOALIK może i pisze czasem głupoty ale jak na razie w wielu sprawach ma rację.
Armin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Armin
Znajdź inne posty napisane przez Armin