Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92098
Stary 29.06.2023, 07:54
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie sądzę żeby taka była rola rezerw. Mamy je żeby ogrywać gości z CLJ i utrzymywać rytm meczowy szerokiego składu.
Wynik sportowy nie jest kluczowy.

Za to Boguski jako asystent trenera rezerw...
Rola rezerw to jedno, ale utrzymanie jakiegokolwiek przyzwoitego poziomu to drugie.

Celem pośrednim powinna być gra w 3 lidze bo ten poziom już coś sobą prezentuje. 4 liga to głównie kopanina i masa rzeźników.

Teraz w momencie gdy mamy odpływ juniorów może być problem z uzupełnianiem kadry na mecze rezerw. A tego nam jeszcze brakuje żeby rozwalić drużynę w CLJ i spaść z poziomu centralnego bo większość juniorów będzie grać w rezerwach.

Przypominam o zawodnicy pow 22 roku życia po rozegraniu 5 spotkań w pierwszej drużynie nie mogą już w danym sezonie grać w rezerwach (z tego co kojarzę nie ważne w jakim wymiarze minutowym, liczy się choćby 1 minuta jako występ).

Także jak dla mnie miejsce dla 2-3 zawodników którzy by trzymali ten zespół nie jest złym pomysłem. Rafał Boguski - jestem za, tym bardziej że sam tego chce.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 29.06.2023 o godz. 07:57.
Odpowiedz cytując