wolfy napisał(a):

Nie sądzę żeby taka była rola rezerw. Mamy je żeby ogrywać gości z CLJ i utrzymywać rytm meczowy szerokiego składu.
Wynik sportowy nie jest kluczowy.
Za to Boguski jako asystent trenera rezerw...
|
Rola rezerw to jedno, ale utrzymanie jakiegokolwiek przyzwoitego poziomu to drugie.
Celem pośrednim powinna być gra w 3 lidze bo ten poziom już coś sobą prezentuje. 4 liga to głównie kopanina i masa rzeźników.
Teraz w momencie gdy mamy odpływ juniorów może być problem z uzupełnianiem kadry na mecze rezerw. A tego nam jeszcze brakuje żeby rozwalić drużynę w CLJ i spaść z poziomu centralnego bo większość juniorów będzie grać w rezerwach.
Przypominam o zawodnicy pow 22 roku życia po rozegraniu 5 spotkań w pierwszej drużynie nie mogą już w danym sezonie grać w rezerwach (z tego co kojarzę nie ważne w jakim wymiarze minutowym, liczy się choćby 1 minuta jako występ).
Także jak dla mnie miejsce dla 2-3 zawodników którzy by trzymali ten zespół nie jest złym pomysłem. Rafał Boguski - jestem za, tym bardziej że sam tego chce.