wolfy napisał(a):

Nie sądzę żeby taka była rola rezerw. Mamy je żeby ogrywać gości z CLJ i utrzymywać rytm meczowy szerokiego składu.
Wynik sportowy nie jest kluczowy.
Za to Boguski jako asystent trenera rezerw...
.
|
Tak, tylko żeby to ogrywanie miało większy sens to raz, że trzeba awansować chociaż o ten jeden poziom gdzie już są zawodowe drużyny
A dwa to musi być kilku seniorów żeby nie grali jak drużyna prosto z CLJ
I jako seniorów nie mam na myśli Niewiadomskiego czy Sobola(którzy powinni pomyśleć prędzej nad zmianą zawodu) tylko gości co mogą podzielić się doświadczeniem i coś chłopakom podpowiedzieć
Każdy klub w Polsce , który sensownie szkoli młodzież (czyt Lech, Legia, Pogoń, Zagłębie) ma właśnie takich ludzi w rezerwach
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"