Temat
:
Gdzie zniknie forum? :)
Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra
Offline
#
45
28.06.2023, 22:46
FraMat
napisał(a):
Ok, wszystko fajnie, tylko tematy przeczytane nadal wyświetlają mi się jako nieprzeczytane.
Też tak macie?
U mnie po zalogowaniu nieprzeczytane są jeden-dwa tematy w których ostatnio ktoś pisał.
maxx304
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez maxx304