bridgeburner napisał(a):

Nie jest to oczywiste priorytet ale do rezerw by się przydało 3-4 doświadczonych zawodników ściągnąć, jeżeli to nie ma być sztuka dla sztuki tylkonolatforma do rozwoju młodych zawodników
Rafał B idealnym kandydatem
|
Nie sądzę żeby taka była rola rezerw. Mamy je żeby ogrywać gości z CLJ i utrzymywać rytm meczowy szerokiego składu.
Wynik sportowy nie jest kluczowy.
Za to Boguski jako asystent trenera rezerw...
Z kronikarskiego obowiązku: odszedł Warczak, do Stali Rzeszów.
@aNouc - oby faktycznie było tak jak mówi Kiko. Przydatność do składu takiego Colleya jest ujemna, Hugi nic nie pokazał, do tego masa niezdolnych młodych piłkarzy zapycha kadrę.
@All - Panowie, czepianie się słów Królewskiego? Ile wy lat kibicujecie Wiśle?

Napisał że "super facet" a nie "dobry piłkarz". Szczerość godna pochwaly. Ja wszystkich naszych młodych kopaczy uważam za paralityków dopóki nie udowodnią że są tacy sobie. Sprawdza się w 95% przypadków.