|
Hugi, Basha, Uryga i Żyro z TOP pensjami będą w rezerwach grać?
To są za drodzy w utrzymaniu piłkarze, żeby grali w rezerwach. Rezerwy są głównie dla małolatów z Akademii Wisły, żeby mieli się gdzie ogrywać, a nie dla piłkarzy z pensją 50-80 tysięcy zł miesięcznie.
To już lepiej się ich pozbyć, no ale.. Hugiego może uda się pogonić, Uryga jest kontuzjowany, więc Królewski go nie będzie ruszał, Żyro wydaje się być bardzo spokojny o swoją przyszłość, patrząc po jego Instagramie, w takim sensie, że zostanie w Wiśle jako zmiennik, i zostaje Kuba.. ale on gówno zarabia, a to co dostaje przekazuje na jakieś domy dziecka, więc nie jest obciążeniem dla finansów klubu. A jak będzie w miarę zdrowy to powinien być wzmocnieniem.
Jasne, że gdyby wszyscy zostali i ostatecznie nie łapali się do kadry meczowej, to by ich do tych rezerw od czasu do czasu podrzucali, ale z pewnością na dziś nie jest to zamysłem kierownictwa, bo jest to działanie na szkodę finansów klubu. Bo to tak jakby kupić Audi S8, żeby nim jeździć wokół bloku na osiedlu.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 28.06.2023 o godz. 21:04.
|