aNouc napisał(a):

Jak super facet, to niech go umówi na randkę z jakąś dziewczyną ze swojej rodziny.
Rodado też jest sympatyczny, tylko co z tego, jak później co mecz ma problem z trafieniem w światło bramki z 2 metrów.
Wisła potrzebuje dobrych piłkarzy, a nie super facetów.
|
Ja tego nawet nie komentuje, tylko wklejam co napisał.
Choć idąc dalej to za mało zawracamy uwagę na kwestie podejścia do zawodu piłkarza i potem się dziwimy że taki Starzyński, Plewka czy Fazlagic nie dojeżdżają. Patrząc ilu dobrych piłkarzy się u nas paliło mentalnie aż dziwne że jeszcze obsmiewamy ten aspekt.
Zupełnie nie wiem oczywiście co prezentuje ten Gogół, choć z tego co czytałem to taki typ piłkarza ala Jacek Góralski.