sandomingo napisał(a):

Potrzeba jeszcze:
1. Trenera
2. Bramkarza
3. Stopera
4. Lewego skrzydłowego
5. Napastnika
Na dziś skład, który powalczy o miejsce w okolicach 9-12
|
Może gdyby odeszli Junca i Villar. Wg mnie możemy walczyć o bezpośredni awans. Diabeł tkwi w szczegółach i tego jak będą wyglądać rywale. Większość w tym momencie ma większe problemy niż my.
aNouc napisał(a):

|
Rodado też jest sympatyczny, tylko co z tego, jak później co mecz ma problem z trafieniem w światło bramki z 2 metrów.
|
Zabawny fakt. Gdyby Rodado był etatowym wykonawcą jedenastek to prawdopodobnie skończyły sezon z ponad 15 bramkami i zupełnie inaczej by postrzegano jego sezon. Wg mnie Rodado i Fernandez nawzajem przeszkadzali sobie na boisku. Odejście tego drugiego, może mieć pozytywny wpływ na pierwszego.