Ten Raton to śmierdzi na jakiś menadżerski układzik, bo recenzje tego gościa są tragiczne. Będzie mega zaskoczenie jak gość wypali

Goku=Fernandez
Ogromna dziura w środku pola.
Alfaro jako następca Muli? Jakoś szczerze wątpię.
Środek obrony mamy tragiczny, nie wierzę w Łasickich i Moltenisów, Colley to parodysta.
Reasumując, jeżeli nikt sensowny nie przyjdzie, środek pola będziemy łatać szklanym Bashą i Fajtłapowiciem, środek obrony się nie ogarnie (hehe, w co ja wierzę), w ofensywie będzie osamotniony Goku. To miejsce 9-12 po pierwszej rundzie całkiem realne.