Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 27.06.2023, 19:39
Też nie chciałbym jakieś większej moderacji.


Ja bym się ograniczył do sprzątnięcia syfu ala pokasowanie głupich tematów pysia (nawet bez bana) i obowiązkowego bana dla tego przepierda z kałuży KAŁOlika.


pepe to byłby sensowny wybór, Sandomingo to raczej ryzykowna sprawa. Mógłby przez ten swój skrajny pesymizm podciąć sobie żyły i tyle by było z moderatora
Ostatnio edytowane przez s1mone : 27.06.2023 o godz. 20:00.
Odpowiedz cytując