Jeśli to tylko w jakiś sposób Cię dowartościowuje to czemu nie,masz mój głos.Nie wiem natomiast na czym polega ta przydupasowatość?Po prostu Twoje przekłamania trzeba najczęściej prostować.
Patrz jak ładnie napisałem,Cię,Twoje to tak na przyszłość żebyś nie chował urazy jak już dostaniesz plakietkę moderatora
