Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

faktem jest że zmiana domeny spowoduje odpływ jakiegoś procenta użytkowników
a jeśli będzie konieczna ponowna rejestracja , to będzie to hekatomba
|
A rejestracja jest możliwa? Jakiś czas temu poleciłem znajomemu to miejsce, ale napisał mi, że nie da się zarejestrować.