wiesniak842 napisał(a):

|
Ostatnie zdanie w komunikacie wszystko wyjasnia. Nauczcie sie ludzie czytac.
|
Ostatnie zdanie to tylko i wyłącznie wskazanie kto ponosi odpowiedzialność za dalsze losy forum. Nie ma tam nic co pozwalałoby wnioskować o tym jakie są decyzje.