>Może przy okazji rozdajcie kilka moderatorów albo zbanujcie pysia, który rozwala bez przerwy forum.
Słusznie - i Koalika na dokładkę !
Zgłaszam się na chętnego do moderacji, będę kasować/banować tylko skrajny syf.
W przypadku drobnych inwektyw / różnic zdań będę jak Paweł Janas
Kryształ mój przypupasowy cień może kandydaturę zatwierdzić, haha !
