s1mone napisał(a):

Oh, akurat wątpię, aby klub chciał przejąć to forum na własność.
Mógłby się poczuć zobowiązany do moderowania treści, a to - po latach samowolki - mogłoby wywołać negatywne odczucia w użytkownikach.
Po prostu pytam z ciekawości.
|
Podejrzewam że forum zniknie. Dodatkowy bonus poza uproszczeniem dostępu do adresu klubu.