Temat
:
Gdzie zniknie forum? :)
Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
5
26.06.2023, 21:54
Oh, akurat wątpię, aby klub chciał przejąć to forum na własność.
Mógłby się poczuć zobowiązany do moderowania treści, a to - po latach samowolki - mogłoby wywołać negatywne odczucia w użytkownikach.
Po prostu pytam z ciekawości.
s1mone
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do s1mone
Znajdź inne posty napisane przez s1mone