Temat
:
Gdzie zniknie forum? :)
Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline
#
2
26.06.2023, 21:36
s1mone
napisał(a):
[B]
W związku z tym pytam się czy nasze forum zostanie gdzieś przeniesione czy zniknie całkiem?
Jeśli zostanie przeniesione jaki będzie nowy adres forum?
Chyba, że zostanie pod obecnym adresem pod szyldem oficjalki?
Pozdro=)
Już widzę jak Jaro pędzi, żeby umożliwić kontynuowanie tego, co tutaj piszemy pod szyldem oficjalnego forum klubu.
MaLk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MaLk
Znajdź inne posty napisane przez MaLk