Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 26.06.2023, 21:29. Gdzie zniknie forum? :)
Cytat:
W ramach prowadzonych prac mających wzmocnić markę Wisła Kraków oraz uporządkować prawa własności do jej nazwy, jak i ochrony znaku klub rozpoczyna przejście swoich usług z subdomeny wisla.krakow.pl na tzw. domeny generyczne: wislakrakow.com oraz wislakrakow.pl.
Cytat:
Zmiana domeny będzie związana z wdrożeniem nowej strony internetowej klubu, która nastąpi przed 7 lipca 2023 r. Do czasu całkowitej zmiany subdomeny dostępne w adresie wisla.krakow.pl będą funkcjonować na zasadzie twardego przekierowania. W trakcie zmiany mogą wystąpić chwilowe braki dostępności do usług, za co serdecznie przepraszamy.
Domeny generyczne takie, jak wislakrakow.com oraz wislakrakow.pl pozwalają na lepszą komunikację marki w sieci, jej pozycjonowanie, koszt zakupu reklam internetowych oraz wpływają na szybkość indeksacji treści.
TS Wisła Kraków SA wypracowała w oparciu o przysługujące jej prawa do marki porozumienie oraz zakończyła procedurę przejęcia domeny z obecnym właścicielem domeny – firmą Better Collective.
Wszystkie serwisy dostępne obecnie pod adresem wislakrakow.com oraz wislakrakow.pl będą dostępne pod innym adresem i w pełni niezależnie zarządzane przez obecnego ich właściciela.

W związku z tym pytam się czy nasze forum zostanie gdzieś przeniesione czy zniknie całkiem?
Jeśli zostanie przeniesione jaki będzie nowy adres forum?
Chyba, że zostanie pod obecnym adresem pod szyldem oficjalki?

Pozdro=)
Ostatnio edytowane przez s1mone : 26.06.2023 o godz. 21:32.
Odpowiedz cytując