Dziś pojawił się komunikat
https://wislakrakow.com/komunikat-ts-wisla-krakow-sa/
co o tym sądzicie? Wygląda że strona będzie musiała zmienić nazwę, jeśli dalej będzie chciała funkcjonować o ile bedzie mogła. A domena wislakrakow.com zostaje przejęta przez właścicieli Wisły.