Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91948
Stary 25.06.2023, 17:18
Fernandez nie jest problemem Wisły. Problemem będzie, gdy odejdzie, a klub nie będzie miał odpowiedniego zastępcy.

Problemem jest też to, że mamy dramatycznego trenera, który nie rozwija zawodników i przeszkadza, zamiast pomagać liderom zespołu.

Dalej: problemem jest to, że w kadrze nadal mamy mnóstwo piłkarskiego złomu, eufemistyczne nazywanego młodymi zdolnymi, czy wiślakami z rodowodem. z którym nie ma co zrobić. I to, że z uwagi na ograniczenia budżetowe, w pierwszej kolejności pozbywamy się najlepszych zawodników.

Więc jak ktoś tu w tym kontekście wyskakuje teraz, że to Fernandez jest dużym problemem, którego można byłoby się spokojnie pozbyć, lub o którego nie należy walczyć, bo przez trenera miał gorszą końcówkę sezonu, uważam to za kiepski żart.
Odpowiedz cytując