Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91947
Stary 25.06.2023, 16:35
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Jakbym nie liczył nie widzę więcej niż 16-17 piłkarzy w naszej kadrze. I to przy zachowaniu maksimum dobrej woli, bo nawet w podstawowej 11 z poprzedniego sezonu różnice poziomów są bardzo duże. Reszta może być, może nie być. Ot plankton.

Na razie nie tykam Alfaro, ale jeśli nie okaże się strzałem w 10, nie mamy nikogo za Jamesa, Mulę. Jeśli odejdzie i Luis, będziemy dużo słabsi niż w poprzedniej rundzie, co chujowo rokuje. A co ze wzmocnieniami, które są potrzebne jak powietrze?

To raczej nie awansujemy...
No raczej nie.
Ale liczy się Sobolewski mógł się pobawić w trenera z najsilniejszym składem.

A Ty go broniłeś.
Fajnie było rżnąć głupa że trener OK tylko skład za słaby, nie? Tylko - jak zauważyłem wcześniej - nie klei się to z Twoimi obecnymi postami.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.06.2023 o godz. 17:19.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując