Kurz napisał(a):

Jakbym nie liczył nie widzę więcej niż 16-17 piłkarzy w naszej kadrze. I to przy zachowaniu maksimum dobrej woli, bo nawet w podstawowej 11 z poprzedniego sezonu różnice poziomów są bardzo duże. Reszta może być, może nie być. Ot plankton.
Na razie nie tykam Alfaro, ale jeśli nie okaże się strzałem w 10, nie mamy nikogo za Jamesa, Mulę. Jeśli odejdzie i Luis, będziemy dużo słabsi niż w poprzedniej rundzie, co chujowo rokuje. A co ze wzmocnieniami, które są potrzebne jak powietrze?
To raczej nie awansujemy...
|
No raczej nie.
Ale liczy się Sobolewski mógł się pobawić w trenera z najsilniejszym składem.
A Ty go broniłeś.
Fajnie było rżnąć głupa że trener OK tylko skład za słaby, nie? Tylko - jak zauważyłem wcześniej - nie klei się to z Twoimi obecnymi postami.