Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91945
Stary 25.06.2023, 15:11
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Następne transfery do oznaczałyby, że było 40 kopaczy w kadrze, a będzie np. 35 co jest tak samo bez sensu.
Ściągnie się byle kogo, potem będą jakieś bajki nt. ich niebotycznego poziomu, a potem d.pa zbita.
Jakbym nie liczył nie widzę więcej niż 16-17 piłkarzy w naszej kadrze. I to przy zachowaniu maksimum dobrej woli, bo nawet w podstawowej 11 z poprzedniego sezonu różnice poziomów są bardzo duże. Reszta może być, może nie być. Ot plankton.

Na razie nie tykam Alfaro, ale jeśli nie okaże się strzałem w 10, nie mamy nikogo za Jamesa, Mulę. Jeśli odejdzie i Luis, będziemy dużo słabsi niż w poprzedniej rundzie, co chujowo rokuje. A co ze wzmocnieniami, które są potrzebne jak powietrze?

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ta bida to jest poziom sportowy w jaki celujemy.
To raczej nie awansujemy...
Odpowiedz cytując