Kurz napisał(a):

|
Chciałbym w to wierzyć, że są tylko uzupełnieniem składu. Że nie było jeszcze transferów, które mają być kluczowe dla tego okienka.
|
Następne transfery do oznaczałyby, że było 40 kopaczy w kadrze, a będzie np. 35 co jest tak samo bez sensu.
Ściągnie się byle kogo, potem będą jakieś bajki nt. ich niebotycznego poziomu, a potem d.pa zbita.