ociec Ciemka napisał(a):

|
Status młodzieżowca należy się graczom z obywatelstwem polskim, którzy w roku kalendarzowym, w którym następuje zakończenie sezonu, kończą 22. rok życia oraz młodszym (w przyszłym sezonie rocznik 2002 i młodsi)
|
Tak jest w extra, a w 1 lidze o rok młodszy.