Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91941
Stary 25.06.2023, 13:39
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
Status młodzieżowca należy się graczom z obywatelstwem polskim, którzy w roku kalendarzowym, w którym następuje zakończenie sezonu, kończą 22. rok życia oraz młodszym (w przyszłym sezonie rocznik 2002 i młodsi)
Tak jest w extra, a w 1 lidze o rok młodszy.
Odpowiedz cytując