Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91940
Stary 25.06.2023, 13:38
[QUOTE=wolfy;1604875]
szym_ek napisał(a):Wyświetl post

Mnie nie bolą fakty tylko koślawe tezy na ich podstawie wyciągane. Fernandez nie dojechał psychicznie czy po prostu został wyłączony z gry przez lepszego taktycznie trenera i to wystarczyło?

Zastanówmy się nad tą tezą - wystarczy skutecznie wyłączyć Fernandeza i nie istniejemy. Z ŁKS-em się nie udało i wypracował DWA GOLE - drużynie z normalną obroną i bramkarzem wystarczyłoby to na remis.

Tylko to by przesuwało akcenty w niechciane rejony, prawda? I przede wszystkim dawało wyjątkowo ponure prognozy na przyszłość.

A tego przecież nie chcemy?
wolfy
Zdajesz sobie sprawę, że świat nie jest czarno biały, prawda?

Nie neguje tego że to nasz najlepszy zawodnik
Nie neguje tego, że przez większość sezonu to on na ciągnął do wygranych meczów

Ale naprawdę nie widzisz tego, że psychicznie nie wytrzymał w w poprzednim sezonie (kiedy walczyliśmy o utrzymanie) i w tym (kiedy walczyliśmy o awans) ?
Odpowiedz cytując