|
Status młodzieżowca należy się graczom z obywatelstwem polskim, którzy w roku kalendarzowym, w którym następuje zakończenie sezonu, kończą 22. rok życia oraz młodszym (w przyszłym sezonie rocznik 2002 i młodsi)
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
|