Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91935
Stary 25.06.2023, 13:08
[QUOTE=Markus;1604833]

Zawodnika nie ocenia się krótkoterminowo przez pryzmat momentu słabszej formy. /QUOTE]

Długoterminowo - głowa Luisa nie dochodzi już drugi rok z rzędu pod koniec sezonu. Nie ma za bardzo argumentów, żeby sądzić, że za rok w kwietniu/maju nie będzie to samo.

Markus napisał(a):Wyświetl post
Fernandez nie był najsłabszy w drużynie. W żadnym z tych najgorszych meczów pod koniec sezonu nie grał dużo gorzej niż reszta.

Właśnie był. Dostał piłkę i strzelał - bez względu na to gdzie się znajdował na boisku. Był cholernie samolubny w końcówce sezonu i to jest jeden z powodów, dlaczego ciągle jesteśmy w I lidze. (co do Sobola to się z Tobą zgadzam w 100% ale nie tylko on jest winny braku awansu)
Ostatnio edytowane przez szym_ek : 25.06.2023 o godz. 13:13.
Odpowiedz cytując