Jaroo1 napisał(a):

I który sie u nas rozwinął?
(...)
My tych młodych chłopaków uśmiercamy. My ściągając ich robimy przede wszystkim krzywdę im, ale i sobie.
|
To kolejna sprawa pokazująca, jak beznadziejnych trenerów mamy obecnie w klubie. No ale Sobolewski i jego sztab musi zostać jeszcze dłużej.
Tak właśnie robimy sobie i innym tą krzywdę.