Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1593
Stary 25.06.2023, 11:39
Bo u nas jest atmosfera rodzinna, nikt niczego nie musi, od nikogo niczego się nie wymaga, nikogo za nic się nie rozlicza. Bezstresowo. Jak się pojawi ktoś kto wymaga,jak Hyballa to zaraz staje się wariatem bez wiślackiego DNA olewactwa, bylejakości i frajerstwa.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując