Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1587
Stary 24.06.2023, 20:16
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Dlatego sciągneli doświadczonego bramkarza który będzie miał za zadanie poukładać gre z tyłu bo Radek i legendy tego nie potrafią, niestety następstwem tego będzie gra w 10 bo młodzieżowiec musi być na placu - Duda bez rywalizacji ma plac chyba że ten Olejarka może mieć status młodzieżowca ale nie wiem kiedy ma 22 urodziny.
No nie wiem, CV ma żałosne. Oby u nas zaliczył eksplozję
Generalnie pozycja bramkarza jest o tyle wyjątkowa że ktoś kto walił babole w La Liga 2 będzie je też pewnie sadził w pierwszej lidze polskiej.
Idziemy w taniochę, taki Loska pewnie byłby droższy ale pewniejszy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.06.2023 o godz. 20:18.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując