AgresywnyChomik napisał(a):

|
Dlatego sciągneli doświadczonego bramkarza który będzie miał za zadanie poukładać gre z tyłu bo Radek i legendy tego nie potrafią, niestety następstwem tego będzie gra w 10 bo młodzieżowiec musi być na placu - Duda bez rywalizacji ma plac chyba że ten Olejarka może mieć status młodzieżowca ale nie wiem kiedy ma 22 urodziny.
|
No nie wiem, CV ma żałosne. Oby u nas zaliczył eksplozję

Generalnie pozycja bramkarza jest o tyle wyjątkowa że ktoś kto walił babole w La Liga 2 będzie je też pewnie sadził w pierwszej lidze polskiej.
Idziemy w taniochę, taki Loska pewnie byłby droższy ale pewniejszy.