FraMat napisał(a):

No i co z tego że Trela coś tam napisał? Nie wierzę w trenera Sobola bo nie potrafię znaleźć żadnych przesłanek żeby w niego uwierzyć. Jakbym to ja decydował to bym nie podpisał z nim nowej umowy. A głowę mam tak samo rozgrzaną jak zazwyczaj.
Ale jeśli awansuje (oby) to oczywiście nie będę miał problemu z przyznaniem, że niewłaściwie go oceniłem.