Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91911
Stary 24.06.2023, 16:58
Na razie okienko zdecydowanie na minus, czego oczywiście można było się spodziewać. Jedynym plusem pozbycie się kilku zbyt słabych zawodników.

Największym minusem, pozostawienie Sobolewskiego. Nie rozumiem, dlaczego Królewski tak broni się przed wymienieniem go na innego trenera, najlepiej z Hiszpanii. Skoro sięgamy tam po rezerwowych bramkarzy o niespecjalnej reputacji, z pewnością moglibyśmy sięgnąć po jakiegoś w miarę ogarniętego szkoleniowca.

Zobaczymy, jak szybko rozwój wydarzeń sprawi, że Królewski zrozumie, iż każdy zespół potrzebuje trenera, by mógł cokolwiek osiągnąć i każdy finalnie przegra, jeśli na ławce zamiast niego będzie miał niekompetentną imitację.
Odpowiedz cytując