|
Patrząc na drużyne Sobola
- jesień średnia straconych bramek 1,5 na mecz
-wiosna lepiej 1,176 .
Średnia z poprzedniego sezonu 1,235. Wszystko łącznie z barażem.
Czyli w jesieni druzyna Brzęczka traciła mniej bramek niż Sobola(tez krytykowałem Brzęczka )średnia 1,00a wyglądało to tragicznie.W nowym sezonie jezeli drużyna będzie traciła bramki tak jak na wiosnę to stracimy ich 40 czyli więcej niż w 22/23.Nasz gra obronna wygląda tragicznie i Sobol nic nie zmienił od czasu Brzęczka wręcz jest gorzej
|